Yönetim Kurulu

Üyeler

MAHSUM ÇİYA KORKMAZ
BAŞKAN

1989 yılında Diyarbakır`da doğdu. ilk-orta ve lise eğitimini diyarbakırda tamamladı. 2013 yılında Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 2017-2019 yılları arasında diyarbakır şubede şube sekreteri görevinde bulundu.özel sektörde çalışmaktadır.

 

MEHMET EJDER AKCAN
SEKRETER ÜYE

1996 Diyarbakır doğumlu M. Ejder AKCAN 2019 da Diyarbakır Dicle Üniversitesi mezunu olup üniversite yıllarında genç-İMO öğrenci temsilciliği ve üniversite temsilciliği faaliyetleri yürütüp örgütleme ve mesleki faaliyetlerde yer aldı. Yaz kampı ve öğrenci meclisi çalışmalarında yer alıp yerelde Genç TMMOB bünyesinde diğer odalarla beraber yürütülen faaliyetlere katıldı.

 

İSMAİL ŞEKER
SAYMAN ÜYE

 

FATMA TAZGEL
ÜYE

 

ÜMİT TEKİN
ÜYE

1989 Diyarbakır sur doğumlu.2014 yılında Harran üniversitesi mezun oldum . Özel işlerde çalışmaktayım.

 

ŞOREŞ ÇELİK
ÜYE

 

BERİVAN YAŞAR
ÜYE

 

 
Yedek Üyeler

ROJDA ESER
ÜYE

 

 

DERYA KOLAY
ÜYE

 

 

ABDULLAH SEVİNÇ
ÜYE

1989 yılında Diyarbakır`da doğdu.Harran Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü 2012 yılında bitirdi.Halen kendine ait iş yerinde proje,yapım ve taahhüt işleri ile uğraşmaktadır.Evli 2 çocuk babasıdır.

 

EVREN ÇETİN
ÜYE

1980 yılında Diyarbakır`da doğdu.İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü 2005 yılında bitirdi.Halen kendine ait iş yerinde resmi kurum ve kuruluşların proje,yapım ve taahhüt işleri ile uğraşmaktadır.Evli 2 çocuk babasıdır.

 

EBRU AYDIN
ÜYE

 

MİZGİN YAKAR
ÜYE

 

 

REHBER AKDOĞAN
ÜYE

 

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası