Temsilcilikler

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ABDULLAH MÜJDECİ

Temsilci Yardımcısı:

MAZLUM ALPASLAN

Temsilci Yardımcısı:

NERGİZ AYDIN

Temsilci Yardımcısı:

ŞAHİN BAVLİ

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET ALİ ASLAN

MEYDAN MAH. ATATÜRK BULVARI ŞAH PLAZA İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:1 - BATMAN
TELEFON: +90 488 2139086
E-POSTA : batman@imo.org.tr

 

BİNGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci

AYATULLAH KESKİN (16.11.2023 TARİHİNDEN İTİBAREN)

Temsilci Yardımcısı:

EMRAH KARAGÖZ

Temsilci Yardımcısı:

NİHAN HÜLAGÜHANOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

CANAN BOLDAŞ
 Temsilci
EMRE BULŞU (16.11.2023 TARİHİNE KADAR)

YENİŞEHİR MAHALLESİ YEŞİM SOKAK BEDİRHAN APT. KAT:2 NO:3 MERKEZ - BİNGÖL
TELEFON: +90 426 2160213 
E-POSTA : bingol@imo.org.tr

 

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

HIDIR KAYA

Temsilci Yardımcısı:

MUSTAFA MURAT ATİK

Temsilci Yardımcısı:

CANER ÖZKAN

Temsilci Yardımcısı:

HIDIR KEŞKEK

Temsilci Yardımcısı:

HİLAL BEYARSLAN

İZZET PAŞA MAH. Ş. BİNBAŞI SABRİ SK. NO : 1/A KAT: 1 D: 2 - ELAZIĞ
TELEFON: +90 424 2362485  
E-POSTA : elazig@imo.org.tr

 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

BEDİR ÖZTEN

Temsilci Yardımcısı:

EROL ERDAL

Temsilci Yardımcısı:

UĞUR ŞİŞMAN

Temsilci Yardımcısı:

RONAYİ BİLGİÇ

Temsilci Yardımcısı:

CEYLAN AVŞAR

SANCAKTAR MAH. ASLANTEPE CAD. CANBAYLAR PLAZA NO:93 KAT:1 D:5 BATTALGAZİ - MALATYA
TELEFON: +90 422 3262612   
E-POSTA : malatya@imo.org.tr

 

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

AYDIN ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

MİZGİNCAN DİNÇ

Temsilci Yardımcısı:

HÜSEYİN EROL

Temsilci Yardımcısı:

AHMET BİLGE

Temsilci Yardımcısı:

SERVAN BULĞAK

VALİ OZAN CAD. SÜRÜCÜ 4 APT. B BLOK KAT:1 NO : 3 - MARDİN
TELEFON: +90 482 2128346
E-POSTA: mardin@imo.org.tr

 

SİİRT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

MİTHAT SÖNMEZ

Temsilci Yardımcısı:

VEHBİ YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

UĞUR YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

YAŞAR KAYAN

Temsilci Yardımcısı:

SİNAN KAYIKÇI

BAHÇELİEVLER MAH. ŞEHİT KAMİL BALTACI CAD. BÜLBÜL APT. NO: 24 KAT: 2 D: 5 - SİİRT
TELEFON: +90 484 2247077 
E-POSTA : siirt@imo.org.tr

 

SİVEREK TEMSİLCİLİĞİ 
 Temsilci:İZZET ŞEKER
 Temsilci Yardımcısı:RIDVAN ŞAMAN
 Temsilci Yardımcısı:ESRA BADACI
 Temsilci Yardımcısı:MUSTAFA SUVAROĞLU
 Temsilci Yardımcısı:EYYUP ÖNDER TÜTKÜ
CAMİKEBİR MAH. CAMİKEBİR 25. SK. DELTA İŞH. NO:1/7 
SİVEREK - ŞANLIURFA
Tel : 0535 249 63 39
 
  

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

BERAT MAHSUN KAYA

Temsilci Yardımcısı:

BAHAR HEZER

Temsilci Yardımcısı:

ÖMER FARUK DİLEK

Temsilci Yardımcısı:

DELİL DEMİR

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET BURAK AKSOY

YENİŞEHİR MAHALLESİ 226. SK. 3. KAPLAN APT. KAT:1 NO:1 HALİLİYE - ŞANLIURFA
TELEFON: +90 414 3154649
E-POSTA : sanliurfa@imo.org.tr

 

ŞIRNAK CİZRE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

FAHRETTİN AŞKIN

Temsilci Yardımcısı:

HACERA YANIK

Temsilci Yardımcısı:

TURĞUT YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

HEKİM TÜRKMEN

Temsilci Yardımcısı:

BİLAL ŞİMŞEK

DİCLE MAH. HASTANE CAD. (BARAN TIP ÜSTÜ) KAT:1 NO : 1 CİZRE - ŞIRNAK
TELEFON: +90 486 6162240
E-POSTA: sirnak@imo.org.tr

 

TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

DÜZGÜN KAL

Temsilci Yardımcısı:

HAYDAR BALO

Temsilci Yardımcısı:

MURATCAN BAYRAK

Temsilci Yardımcısı:

AYHAN KILINÇ

Temsilci Yardımcısı:

HASAN KANILMAZ

MOĞOLTAY MAHALLESİ SANAT SOKAĞI KARDEŞLER İŞ MERKEZİ NO:10 DAİRE NO : 31 MERKEZ - TUNCELİ
TELEFON: 0428 2125380   FAKS: 0428 2122300

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası