NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

15 KASIM 2019, CUMA   

35

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    FERHAT DEMİR

Temsilci Yardımcısı:

    ABDULLAH MÜJDECİ

Temsilci Yardımcısı:

    FERHAT GEYLANİ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET SİRAÇ TÜMÜR

Temsilci Yardımcısı:

    MAZLUM ALPASLAN

MEYDAN MAH. ATATÜRK BULVARI ŞAH PLAZA İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:1 - BATMAN
TELEFON: +90 488 2139086

 

BİNGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    AHMET ERDEM

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET HÜLAKÜ

Temsilci Yardımcısı:

    YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ CİGERHUN İNCE

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET CAV

Temsilci Yardımcısı:

    EMRAH KARAGÖZ

GENÇ CAD. AYBEK İŞHANI K:5 NO:15 - BİNGÖL
TELEFON: +90 426 2144401   FAKS: +90 426 2134424

 

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    HIDIR KAYA

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA MURAT ATİK

Temsilci Yardımcısı:

    YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ CANER ÖZKAN

Temsilci Yardımcısı:

    HIDIR KEŞKEK

Temsilci Yardımcısı:

    PINAR ASLAN

İZZET PAŞA MAH. Ş. BİNBAŞI SABRİ SK. NO : 1/A KAT: 1 D: 2 - ELAZIĞ
TELEFON: +90 424 2362485   FAKS: +90 424 2364162

 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    BEDİR ÖZTEN

Temsilci Yardımcısı:

    VEHBİ ALUÇLU

Temsilci Yardımcısı:

    ALPER YİĞİT

Temsilci Yardımcısı:

    EROL ERDAL

Temsilci Yardımcısı:

    UĞUR ŞİŞMAN

NİYAZİ MISRİ MAH. NİYAZİ CAD. NO:61/7 - MALATYA
TELEFON: +90 422 3262612   FAKS: +90 422 3262512

 

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    MEHMET ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

    AYŞE TANHAN

Temsilci Yardımcısı:

    NURULLAH KILIÇ

Temsilci Yardımcısı:

    AYDIN ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

    SERVAN BULĞAK

VALİ OZAN CAD. SÜRÜCÜ 4 APT. B BLOK KAT:1 NO : 3 - MARDİN
TELEFON: +90 482 2128346

 

SİİRT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    MİTHAT SÖNMEZ

Temsilci Yardımcısı:

    VEHBİ YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    MİRZA TAŞÇI

Temsilci Yardımcısı:

    AZİZ DAYAN

Temsilci Yardımcısı:

    UĞUR YILDIZ

BAHÇELİEVLER MAH. ŞEHİT KAMİL BALTACI CAD. BÜLBÜL APT. NO: 24 KAT: 2 D: 5 - SİİRT
TELEFON: +90 484 2247077   FAKS: +90 484 2247088

 

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    NESLİHAN ACAR

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET NECATİ AVCI

Temsilci Yardımcısı:

    DAMLA DİLAN ÜÇYOL

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET EMİN ABRAK

HAMİDİYE MAH. 263. SOKAK HİCRİ APT. ALTI NO: 15/A - ŞANLIURFA
TELEFON: +90 414 3154649   FAKS: +90 414 3154649

 

ŞIRNAK CİZRE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    FAHRETTİN AŞKIN

Temsilci Yardımcısı:

    CELAL ÖZGÜN

Temsilci Yardımcısı:

    HACERA YANIK

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET MUAD ELÇİ

Temsilci Yardımcısı:

    ŞERAFETTİN DEMİR

DİCLE MAH. HASTANE CAD. (BARAN TIP ÜSTÜ) KAT:1 NO : 1 CİZRE -
TELEFON: +90 486 6162240

 

TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    İLKAY CEM ÖZ

Temsilci Yardımcısı:

    HASAN KAYA

Temsilci Yardımcısı:

    AYGÜL BÜYÜKTAŞ

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ DEMİRBİLEK

Temsilci Yardımcısı:

    ZÜLFÜ AKTAŞ

MOĞOLTAY MAH. ÇAĞLAR İŞHANI K:2 NO:19 - TUNCELİ
TELEFON: +90 428 2126245   FAKS: +90 428 2122300

 

Sayfayı Yazdır