NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ HABERLER ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 EYLÜL 2019, SALI   

36

HABERLER

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

»

GENÇ-İMO 9. YAZ EĞİTİM KAMPI TAMAMLANDI

 

— 29.09.2017 00:00 DİYARBAKIR

 

genç-İMO 9. Yaz Eğitim Kampı, 13-19 Eylül 2017 tarihlerinde Seferihisar-İzmir’de düzenlendi. Eğitim kampına katılan çok sayıda mühendis adayı, mesleki ve toplumsal içerikli konuları düzenlenen seminer veya söyleşilerde tartıştı.

»

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN / CEJNA WE PîROZ BE

 

— 25.08.2017 DİYARBAKIR

 

»

KENT POLİTİKALARI VE YAPILAŞMA RANT İÇİN DEĞİL, TOPLUM YARARI İÇİN YAPILMALIDIR

 

— 16.08.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz, 17 Ağustos Marmara Depremi’nin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, Türkiye topraklarının yüzde 92’sinin deprem tehlikesi altında olduğunu belirterek, “Marmara Depreminin 18. yılında bir kez daha hatırlatmak gereğini duyuyoruz; kent politikaları, yapılaşma; bilime, tekniğe ve akla uygun bir perspektifle, rant için değil, toplum yararı için yapılmalıdır” dedi.

»

TMMOB HEYETİ YIKIMIN DEVAM ETTİĞİ TARİHİ SUR İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

 

— 04.08.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır’a gelen TMMOB Başkanı Emin Koramaz başkanlığındaki heyet, tarihi Sur ilçesinde “kentsel dönüşüm” adı altında yıkımın devam ettiği Alipaşa ve Lalebey mahallelerinde vatandaşlarla görüştü, incelemelerde bulundu. TMMOB Başkanı Koramaz, Sur’daki yeni yapılaşmanın, kentin tarihi ve kültürel dokusuna uygun olmadığını belirterek, “TMMOB olarak kültürel ve tarihsel mirasımızı korumak için çalışmaya devam edeceğiz. Yetkililerden de aynı sorumluluğu bekliyoruz ve Sur’u ranta kurban etmek yerine, tarihsel ve kültürel dokusuna uygun biçimde yapılandırmak için çalışmaya davet ediyoruz” dedi.

»

BİLİRKİŞİLİK YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI

 

— 04.08.2017 DİYARBAKIR

 

Bilirkişilik Yönetmeliği, 3 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan 30143 sayılı Resmi Gazete’de yayınlandı.

»

DİYARBAKIR’DA YIKILMA TEHLİKESİ BULUNAN BİNLERCE YAPI BULUNUYOR

 

— 04.08.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz, Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesi’nde bir binanın yıkılması, iki binanın da hasar görmesine dikkat çekerek, “Yıkılan Gökdağ Apartmanı gibi kentimizde binlerce yapı bulunmaktadır. Yetkililerin, bu olaydan ders çıkarıp enerjilerini, kentimizde özellikle yüksek katlı ve mühendislik hizmetinden yoksun bir şekilde imal edilen yapıların tespit edilmesine harcaması gerekmektedir” dedi.

»

REFERANS BELGESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

 

— 31.07.2017 DİYARBAKIR

 

Odamız tarafından Ankara’da düzenlenen ve Şubemiz personelinin de katıldığı `Referans Belgesi Tanıtım Toplantısı`nda, sunumlar gerçekleştirildi, tartışmalar yürütüldü, katılımcılara bilgi verildi.

»

DİYARBAKIR ŞUBEMİZ ENERJİ KİMLİK BELGESİ BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ VERDİ

 

— 22.07.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi tarafından Enerji Kimlik Belgesi BEP-TR II Oryantasyon Eğitimi verildi.

»

PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI

 

— 03.07.2017 DİYARBAKIR

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği, 3 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayınlandı.

»

ŞUBEMİZ SUR’DA YIKIMA KARŞI ÇIKAN VATANDAŞLARLA YERYÜZÜ SOFRASINDA BULUŞTU

 

— 07.06.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz, Kentsel Dönüşüm adı altında Sur ilçesi Alipaşa ve Lalebey mahallelerinde başlatılan yıkıma karşı direnen vatandaşlarla dayanışmak amacıyla iftar saatinde Yeryüzü Sofrası kurdu.

»

SUR’DA YIKIMLARI DURDURUN, YURTTAŞLARI EVLERİNDEN ÇIKARMAYA SON VERİN!

 

— 30.05.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz, Sur`daki yıkımların kamu yararı gözetilmeden yapıldığını ve binlerce yurttaşın mağdur edildiğini belirterek, “Kamu yararı olmayan hiçbir yıkım ‘kentsel dönüşüm’ olamaz. Tüm yetkililere sesleniyoruz; tarihi Sur ilçemizde travmalara neden olacak yıkımları durdurun, yurttaşları evlerinden çıkarmaya son verin, halkın taleplerini acilen yerine getirin” dedi.

»

ŞUBEMİZ GENÇ-İMO ÜYELERİNE YÖNELİK TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

 

— 19.05.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan genç-İMO üyelerine yönelik Qamişlo Bulvarı ve Çewlik Caddesi’ndeki yol inşaatına teknik gezi düzenledi.

»

2017 YILI YAPI YAKLAŞIK BİRİM MALİYETLERİ RESMİ GAZETE’DE YAYINLANDI

 

— 05.05.2017 DİYARBAKIR

 

“Mimarlık ve Mühendislik Hizmet Bedellerinin Hesabında Kullanılacak 2017 Yılı Yapı Yaklaşık Birim Maliyetleri Hakkında Tebliğ` 4 Mayıs 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayınlandı.

»

DİYARBAKIR’DA 1 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

 

— 03.05.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır’da 1 Mayıs İşçi Bayramı, 5 Haziran Meydanı’nda binlerce emekçinin katıldığı mitingle kutlandı. Emekçiler, OHAL uygulaması kaldırılarak Kanun Hükmünde Kararnamelere (KHK) son verilmesini istedi.

»

‘İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 03.05.2017 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) ve Türk Tabipler Birliği (TTB) tarafından `İşçi Sağlığı ve Güvenliği” konulu panel düzenlendi. Panelde yapılan sunumlarda, çalışanlar için iş sağlığı ve güvenliğinin önemine dikkat çekildi.

»

TMMOB DİYARBAKIR İKK ‘YENİ ANAYASA GERÇEKLİĞİ PANELİ’ DÜZENLEDİ

 

— 10.04.2017 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK), “Hak, Hukuk, Adalet ve Özgürlükler Bağlamında Topluma Dayatılan Yeni Anayasa Gerçekliği” konulu panel düzenledi. Panelde konuşan HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Anayasa değişikliği temelinin 8 Haziran 2015’te atıldığını belirterek, “Tek başına hükümet kurma yetkisini kaybettiler. Bu bir telaş yarattı” dedi.

»

GENÇ-İMO ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

 

— 07.04.2017 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemiz genç-İMO üyeleri, mühendis adayları arasındaki dayanışmayı geliştirmek ve Oda bağını güçlendirmek için kahvaltıda bir araya geldi.

»

ÖRGÜTLENME ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI

 

— 20.03.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır, Adana, Gaziantep, Hatay, Konya ve Mersin Şubeleri tarafından düzenlenen Örgütlenme Çalıştayı 18 Mart 2017 tarihinde tamamlandı. Çalıştayda sunum yapan Diyarbakır Şubemiz Sayman Üyesi Zülküf Murat Kahraman, ülkedeki tekçi anlayışın yansıması olarak yereldeki imar ve kentleşme politikaları da totaliter ve anti-demokratik bir şekilde merkezden dayatıldığını belirterek, örgütlemeyi geliştirmek ve geniş bir dayanışmayı sağlamak gerektiğini söyledi.

»

TMMOB 2. KADIN SEMPOZYUMU ‘MESELE KADIN OLMAK’ BAŞLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 20.03.2017 DİYARBAKIR

 

TMMOB Kadın Sempozyumu`nun ikincisi `Mesele Kadın Olmak` başlığıyla Ankara’da 18 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

»

BATMAN TEMSİLCİLİĞİMİZ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ

 

— 15.03.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi’ne bağlı Batman Temsilciliği, Meslek İçi Eğitim kapsamında seminer düzenledi.

»

İMO 45. DÖNEM DANIŞMA KURULU 3. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 13.03.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) 45. Dönem Danışma Kurulu üçüncü toplantısı, Kurul Üyesi 81 kişinin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

»

ADIYAMAN SAMSAT DEPREMİ ÖN DEĞERLENDİRME RAPORU

 

— 09.03.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi ve Dicle Üniversitesi, 2 Mart 2017 tarihinde saat 14.07’de merkez üssü Adıyaman ili Samsat ilçesinde meydana gelen depreme ilişkin hazırlanan “Adıyaman Samsat Depremi Ön Değerlendirme Raporu” yayınlandı. Diyarbakır Şubemize bağlı Şanlıurfa Temsilciliğimiz de, depremde hasar gören Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesine bağlı Kovancı köyünde incelemelerde bulunarak “Hilvan İlçesi Kovancı Köyü Ön İnceleme Raporu” hazırladı.

»

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN ÜYELERİNE YÖNELİK KURS!

 

— 06.02.2017 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi üyelerine yönelik ‘Betonarme yapıların bilgisayar ortamında projelendirmesi ve çizimi’ konulu kurs eğitimi verdi.

»

TMMOB BAŞKANI KORAMAZ: ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ KARANLIĞIN TÜMÜNE HAYIR DİYORUZ!

 

— 16.01.2017 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleriyle bir araya gelen TMMOB Başkanı Emin Koramaz, ülkenin içinden çıkılmayacak karanlık bir girdaba sürükleyen hukuksuz uygulamaların ardı arkasının kesilmediğini belirterek, Meclis Genel Kurulu’nda görüşülen Anayasa değişiklik teklifi ile ülkenin üzerindeki karanlığın tümüne hayır dediklerini söyledi.

»

TMMOB DİYARBAKIR İKK SUR İMAR PLANI’NA İTİRAZ ETTİ

 

— 11.01.2017 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu, Sur Koruma Amaçlı İmar Planı Değişikliği’nin, ilçenin özgünlüğü göz ardı edilerek değiştirildiğini belirterek, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne itiraz ederek planın durdurulmasını istedi.

»

MESLEKTE 40 VE 25. YILINI TAMAMLAYAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE PLAKET VERİLDİ

 

— 26.12.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, düzenlediği törende meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine plaket verdi.

»

İMO 45. DÖNEM DANIŞMA KURULU 2. TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ

 

— 09.12.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) 45. Dönem 2. Danışma Kurulu Toplantısı, İMO Başkanı Cemal Gökçe, Diyarbakır Şube Başkanımız Sinan Tarı ile birlikte 104 Dayanışma Kurulu Üyesinin katılımıyla Antalya’da yapıldı. İMO Referans Belgesi Yönetmeliği Uygulama Esasları Taslağı üzerine sunumların gerçekleştirildiği toplantıda konuşan Diyarbakır Şube Başkanımız Sinan Tarı, Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) ile ihraç edilen 21 inşaat mühendisine sahip çıkılmasını istedi.

»

HUKUKSUZ İHRAÇLAR SON BULSUN

 

— 25.11.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu, Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) ile Diyarbakır’da 16 mühendis, Türkiye genelinde ise 430 mühendis, mimar ve şehir plancısının ihraç edildiğini belirterek, hukuksuz ihraçların son bulmasını istedi.

»

DİCLE ÜNİVERSİTESİ’NDE GENÇ-İMO ETKİNLİĞİ

 

— 24.11.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde genç-İMO etkinliği düzenledi. Öğretim üyeleri ve mühendis adaylarının katıldığı etkinlikte, genç-İMO örgütlenmesine ilişkin sunum yapıldı.

»

DİYARBAKIR BÜLTENİ`NİN 12. SAYISI ÇIKTI

 

— 11.11.2016 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemizin yayınladığı Diyarbakır Bülteni`nin 12. sayısı Türkçe-Kürtçe olarak yayınlandı.

»

KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİK YETKİ BELGESİ VE KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİK YETKİ BELGESİ YENİLEME KURSU

 

— 24.10.2016 DİYARBAKIR

 

Odamız üç ilde bölgesel Kamulaştırma Bilirkişilik Yetki Belgesi Kursu ve iki ilde de Bilirkişi Yetki Belgesi Yenileme Kursu düzenleyecek.

»

ŞUBEMİZDEN VAN DEPREMİ YILDÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA

 

— 24.10.2016 DİYARBAKIR

 

İMO Diyarbakır Şubesi, Van Depremi’nin 5. yıldönümüne ilişkin yaptığı açıklamada, depremde yaşamını yitirenler anılarak, yapıların yenilenmesi talep edildi.

»

TMMOB 44. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

 

— 29.09.2016 DİYARBAKIR

 

TMMOB 44. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü Ankara’da yapıldı.

»

‘ANTİDEMOKRATİK UYGULAMALARA SON’

 

— 19.09.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, son dönemde yaşanan gelişmelere ilişkin yazılı açıklama yaptı.

»

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

 

— 15.08.2016 DİYARBAKIR

 

İMO Diyarbakır Şubesi 17 Ağustos 1999`da meydana gelen Marmara depreminin 17. yıldönümüne ilişkin basın açıklaması yaptı.

»

DİYARBAKIR’I NEFESSİZ BIRAKMAYIN, BU YANLIŞTAN VAZGEÇİN

 

— 09.08.2016 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’ne ait arazinin yapılaşmaya açılmasına tepki göstererek, “Diyarbakır kent merkezinin temel hava koridorudur. Kent merkezinin akciğeridir. Diyarbakır’ı nefessiz bırakmayın! Yol yakınken bu yanlıştan vazgeçin” dedi.

»

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU’NDAN ŞIRNAKLI AİLELERE BUZDOLABI YARDIMI

 

— 28.07.2016 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu’nun, Şırnak’taki sokağa çıkma yasağı ve çatışma sürecinden zarar gören yurttaşlar için başlattığı yardım kampanyasında toplanan 176 buzdolabı ailelere teslim edildi.

»

ENERJİ KİMLİK BELGESİ (EKB) UZMANLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ

 

— 24.07.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, mühendis ve mimarlara 23-24-25 Temmuz tarihlerinde Enerji Kimlik Belgesi (EKB) Uzmanlığı Eğitimi verdi.

»

DİYARBAKIR ŞUBEMİZ ENERJİ KİMLİK BELGESİ (EKB) UZMANLIĞI EĞİTİMİ DÜZENLEYECEK

 

— 15.07.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, 23-24-25 Temmuz tarihlerinde Enerji Kimlik Belgesi (EKB) Uzmanlığı Eğitimi düzenleyecek.

»

TMMOB DİYARBAKIR İKK: ULUSLARARASI İŞGÜCÜ KANUNU TASARISI MECLİS GÜNDEMİNDEN GERİ ÇEKİLSİN

 

— 14.07.2016 DİYARBAKIR

 

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK), TBMM gündeminde olan Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı’nın birçok olumsuzluğu içerdiğini belirterek, “Tasarı Meclis gündeminden geri çekilsin” dedi.

»

DOÇ. DR. HASAN YILDIRIM BETON ÇATLAKLARININ NEDENLERİNİ VE ÇÖZÜMÜNÜ ANLATTI

 

— 06.06.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi’nin düzenlediği İnşaatta Karşılaşılan Beton Çatlaklar ile Kütle Betonları ve Uygulama Derzleri Semineri veren Doç. Dr. Hasan Yıldırım, inşaatlarda karşılaşılan çatlaklar, oluşan nedenler ve onarma yöntemlerini anlattı.

»

ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

 

— 02.06.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Başkanı Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Batman, Bingöl ve Siirt temsilciliklerini ziyaret ederek Oda üyesi inşaat mühendisleriyle bir araya geldi.

»

MÜHENDİS ADAYLARI ERGANİ BOĞAZ SULAMA GÖLETİ VE KARAKAYA BARAJI’NI GEZDİ

 

— 28.05.2016 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şubemizin Ergani Boğaz Sulama Göleti ve Karakaya Barajı’na düzenlediği teknik geziye, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan 62 öğrenci katıldı.

»

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE OSKA YAZILIM PROGRAMI KURSU VERİLDİ

 

— 28.05.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, inşaat mühendislerine yönelik OSKA Yazılım Programı Kursu düzenledi.

»

ŞUBEMİZDEN MALATYA, DERSİM, ŞANLIURFA VE ELAZIĞ TEMSİLCİLİKLERİNE ZİYARET

 

— 26.05.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Başkanı Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya, Dersim, Şanlıurfa ve Elazığ temsilciliklerini ziyaret etti.

»

YAPI MALİYET ÇALIŞMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

 

— 07.05.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, inşaat mühendislerinin bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi için Yapı Maliyet Çalışmaları Semineri düzenledi.

»

DİYARBAKIR ŞUBEMİZ 22. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMI’NI HAZIRLADI

 

— 25.04.2016 DİYARBAKIR

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, 22. Dönem Çalışma Programı’nı (2016-2018) hazırladı. Programda, mühendislik sorunlarını tespit etmek ve bu sorunlara çözüm üretmek, mesleğin gelişimi için eğitim çalışmalarına ve mesleki denetim hizmetlerine ağırlık vermek amacıyla üye örgütlenmesini ön planda tutarak ilkelere bağlı bir çalışmanın yürütülmesi hedefleniyor.

»

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

 

— 20.04.2016 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şube Başkanımız Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı’yı ziyaret etti.

»

İMO’DAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ VE KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET

 

— 18.04.2016 DİYARBAKIR

 

Diyarbakır Şube Başkanımız Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sedat Hayalioğlu ve Karayolları 9. Bölge Müdürü Şefik Solmaz’ı ziyaret etti.

»

CHP HEYETİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ, SUR İÇİN ALINAN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARINA İLİŞKİN BİLGİ ALDI

 

— 15.04.2016 DİYARBAKIR

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve milletvekilleri, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubemizi ziyaret ederek, Bakanlar Kurulu tarafından Sur için alınan acele kamulaştırma kararına ilişkin bilgi aldı.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

Sayfayı Yazdır