NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ÜYELERİMİZLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUK ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 AĞUSTOS 2019, PAZAR   

7

ÜYELERİMİZLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUK

    Yayına Giriş Tarihi: 28.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 11:15:47  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 10:48:03

Diyarbakır Şubemizin düzenlediği iftar yemeğinde inşaat mühendisleri bir araya geldi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, inşaat mühendislerine yönelik iftar etkinliği düzenledi. Liv Suit Hotel`deki iftar yemeğine, Diyarbakır Şubemiz Eşbaşkanları Nihat Noyan ve Emine Opçin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile HDP Milletvekilleri İmam Taşçıer ve Garo Paylan, Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İdris Bedirhanoğlu, Dicle Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. M. Şefik İmamoğlu, TMMOB İKK bileşeni odalar, Diyarbakır Barosu, Demokratik Toplum Kongresi (DTK) ve Eczacılar Odası yöneticileri, HDP İl Eşbaşkanları, Şubemiz eski başkanlarından Zülküf Karatekin ve Rojda Varhan ile çok sayıda üyemiz katıldı.  

Katılımın oldukça fazla olduğu iftarda, davetliler Şubemiz Eşbaşkanları Noyan ve Opçin tarafından kapıda karşılandı. Ezanın okunmasıyla inşaat mühendisleri ve davetliler, oruçlarını açtı. İftarda davetlilere, Diyarbakır`ın meşhur meyan şerbeti ikram edildi.

İftar yemeğinde konuşan Şubemiz Eşbaşkanı Noyan, iftara katılan herkese teşekkür ederek, uzun bir zamandır çeşitli nedenlerden kaynaklı bir araya gelme fırsatlarının olmadığını hatırlattı. Noyan, "Umarım Ramazan ayı barış ayı olur; hak, hukuk ve adaletin gelmesine vesile olur" dedi.

HDP Milletvekili İmam Taşçıer ise önümüzdeki günlerin çok önemli olduğunu belirterek, bu dönemde Kürtlerin birliği ve ittifakının önemine dikkat çekti. Taşçıer, davet nedeniyle İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi`ne teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 283

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır