NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO 46. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 AĞUSTOS 2019, PAZAR   

5

İMO 46. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 15.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 15.05.2018 11:22:19  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.05.2018 11:20:06

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, `Ülkemizin Gündemi ve 46. Dönem Çalışma Programı Taslağının Görüşülmesi` ile `Temsilcilik ve Bağlı Oldukları Şube ile Olan İlişkilerin Değerlendirilmesi` gündemleriyle gerçekleştirildi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, 12 Mayıs 2018 tarihinde, İMO Kültür ve Kongre Merkezinde yapıldı. Toplantıya, Şubemiz Eşbaşkanı Nihat Noyan, Sekreter Üye Murat Demir, Şube Sekreteri Mahsum Çiya Korkmaz ve Şubemiz eski Başkanı Tansel Önal ile Danışma Kurulu Üyeleri katıldı. İMO II. Başkanı Cemal Akça tarafından 46. Dönem Danışma Kurulu Divan adayları oylamaya sunuldu. Yapılan seçim sonucunda, Divan Başkanlığına Baykal Hancıoğlu, Divan Başkan Yardımcılığına Ahmet Evci, Divan Yazmanlıklarına Melek Gözde Hoşafçı ve Refiye Ruhsar Uzun oybirliği ile seçildi.

Danışma Kurulu`nun açılış konuşması İMO Başkanı Cemal Gökçe tarafından yapıldı. Gökçe`nin konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda, "Ülkemizin Gündemi ve 46. Dönem Çalışma Programı Taslağının Görüşülmesi" ile "Temsilcilik ve Bağlı Oldukları Şube ile Olan İlişkilerin Değerlendirilmesi" gündemleri görüşüldü.

Toplantıda, Şubemiz Eşbaşkanı Nihat Noyan, Sekreter Üye Murat Demir ve Şubemiz eski Başkanı Tansel Önal sırasıyla söz alarak görüş ve düşüncelerini dile getirdi.


Okunma Sayısı: 118

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır