NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ HİLTİ ANKRAJ SİSTEMLERİNİN TASARIMI VE KOMPOZİT DÖŞEMELERDE STUD ÇİVİSİ ALTERNATİFİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2019, PAZAR   

42

HİLTİ ANKRAJ SİSTEMLERİNİN TASARIMI VE KOMPOZİT DÖŞEMELERDE STUD ÇİVİSİ ALTERNATİFİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 04.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.05.2018 11:30:43  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.05.2018 11:28:43

Diyarbakır Şubemiz, Hilti Ankraj Sistemlerinin Tasarımı, Filiz Ekimi Tasarımı ve Kompozit Döşemelerde Stud Çivisi Alternatifi Semineri gerçekleştirdi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, inşaat mühendislerine yönelik 3 Mayıs 2018 tarihinde Hilti Ankraj Sistemlerinin Tasarımı, Filiz Ekimi Tasarımı ve Kompozit Döşemelerde Stud Çivisi Alternatifi Semineri düzenledi. İMO Konferans Salonu`ndaki seminere, İMO Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile inşaat mühendisleri katıldı. Seminer, Hilti Mühendislik Ekibi`nden İnşaat Mühendisleri Emrecan Ersoy ve Cem Özcan tarafından verildi. Kendilerini ağırlayan İMO Diyarbakır Şubesi`ne teşekkür eden İnşaat Mühendisleri Ersoy ve Özcan, proje sahipleri, proje ofisleri, odalar ve müşavirlere hiltinin sağladığı ürünlerin teknik altyapısının biraz daha sağlanması için çaba gösterdiklerini belirtti.

Ersoy ve Özcan, seminerde inşaat mühendislerine Ankraj Sistemlerinin Tasarımı ve Kompozit Döşemelerde Stud Çivisi konularında teknik bilgiler verdi.


Okunma Sayısı: 163

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır