NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ORTADOĞU İNŞAAT FUARI AÇILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 OCAK 2020, CUMA   

9

ORTADOĞU İNŞAAT FUARI AÇILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 15.03.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.03.2018 09:46:20  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.03.2018 17:05:02

TÜYAP tarafından düzenlenen ve Şubemiz tarafından desteklenen 8. Ortadoğu İnşaat Fuarı, gerçekleştirilen törenle kapılarını ziyaretçilere açtı. Diyarbakır Şubemizin fuarda açtığı stant, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

TÜYAP tarafından organize edilen ve destekçileri arasında İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi`nin bulunduğu "8.Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Elektrik Sistemleri Malzemeleri ve Otomasyon, Asansör, İş ve İnşaat Makineleri, Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Malzemeleri Fuarı", kurum ve kuruluşların temsilcileri, işverenler ve firma yetkililerinin katıldığı törenle açıldı. İnşaat sektörünün buluştuğu fuara, 70`e yakın firma katıldı.

Fuara, Diyarbakır Şubemiz Eşbaşkanı Nihat Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, genç-İMO temsilcileri ve üyeleri ile Şubemiz üyesi çok sayıda inşaat mühendisi katıldı. Fuarda Diyarbakır Şubemizin açtığı stantta, deprem ve çatışmalarda yıkılan kentlerin fotoğrafları ile deprem fay hattını gösteren harita sergilendi. Şubemiz Eşbaşkanı Noyan ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Altun, harita üzerinden Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde okuyan mühendis adaylarına deprem fay hattı konusunda bilgi verdi. İnşaat mühendisliği materyallerinin bulunduğu stant,  başta Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar, DTSO Meclis Başkanı Celaletin Birtane, Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat, Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) Başkanı Mehmet Kaya olmak üzere çok sayıda ziyaretçinin ilgi odağı oldu.

15, 16, 17, 18 Mart tarihleri boyunca her gün 10.00-19.00 saatleri arasında açık olacak olan fuarda, çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.


Okunma Sayısı: 103

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır