NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ ÇALIŞTAYI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 OCAK 2020, CUMARTESİ   

43

genç-İMO ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ ÇALIŞTAYI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.03.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.03.2018 15:14:54  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 14.03.2018 15:10:10

Genç-İMO Üniversite Temsilcileri Çalıştayı, Antalya’da yapıldı. Çalıştayda, “genç-İMO örgütlenmesinin durum analizi, 11 yılda genç-İMO üyeliğinden İMO yöneticiliğine geçişte durum analizi, genç-İMO yaz kampı ve değerlendirmesi” konuları tartışıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası genç-İMO Üniversite Temsilcileri Çalıştayı, 10 Mart 2018 tarihinde, Antalya`da gerçekleştirildi. Çalıştaya, Oda Başkanı Cemal Gökçe, 2. Başkanı Şükrü Erdem, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Hüseyin Kaya, Sayman Üyesi Cem Oğuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Akça ve Cihat Mazmanoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Bahaettin Sarı, Proje Koordinatörü Ceylan Özkul, Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı, Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, genç-İMO 10. Dönem Konseyi ile aralarında Şubemiz genç-İMO üyelerinin de bulunduğu 72 üniversite temsilcisi katıldı.

Çalıştayda, Genç-İMO`nun dünü, bugünü ve yarını, üniversitelerde genç-İMO çalışmaları ve Şubelerle olan ilişkiler, genç-İMO örgütlenmesinin durum analizi, 11 yılda genç-İMO üyeliğinden İMO yöneticiliğine geçişte durum analizi, genç-İMO yaz kampı ve değerlendirmesi, kampın geleceği, Öğrenci Üye Yönetmeliği değişikliği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Oda Başkanı Cemal Gökçe, genç-İMO 10. Dönem Konsey Başkanı Onur Aktolun`un açılış konuşmalarının ardından, 38 genç-İMO Üniversite Temsilcisi konuşmalarını yaparak fikir ve önerileriyle çalıştaya katkıda bulundu. Dicle Üniversitesi genç-İMO temsilcilerinden Renas Güneş, çalıtayda yaptığı konuşmada, genç-İMO ve İMO`nun geleceğini TMMOB esaslarına göre verecekleri mücadeleyle güzelleştireceklerini söyledi. 


Okunma Sayısı: 73

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır