NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU, İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. TOPRAK’I ZİYARET ETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 ŞUBAT 2020, PAZAR   

32

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU, İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. TOPRAK’I ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.03.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.03.2018 14:19:52  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.03.2018 14:16:14

Diyarbakır Şubemiz Eşbaşkanı Nihat Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Z. Fuat Toprak’ı makamında ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi 23. Dönem Yönetim Kurulu, kurum ve kuruluşlarla güçlü ilişkiler geliştirmek amacıyla ziyaretler gerçekleştiriyor. Şubemiz Eşbaşkanı Nihat Noyan ile Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Altun, Roni Sarıyıldız ve Ahmet Aksoy, ziyaretler kapsamında Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Z. Fuat Toprak`ı ziyaret etti. Doç. Dr. Nizametin Hamidi ve Doç. Dr. Abdulhalim Karaşin`in de katıldığı ziyarette Toprak, Şubemiz Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayarak bir süre baş başa görüştü.

Ziyarette, Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri ile Prof. Dr. Toprak, "Oda ve üniversite arasında güçlü bağların oluşması, üniversitenin odaya bilim ve teknik alanda öncülük etmesi, inşaat mühendisliği eğitimi, meslekiçi eğitim, İMO Diyarbakır Şube`nin çıkaracağı teknik dergi, intür mühendislik " gibi konularda görüş alış verişinde bulundu.

Prof. Dr. Toprak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şubemiz Eşbaşkanı Noyan ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise kendilerini kabul ettiği için Toprak`a teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 166

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.