NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ DİYARBAKIR ŞUBEMİZİN EŞBAŞKANLIĞINA NİHAT NOYAN VE EMİNE OPÇİN SEÇİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 OCAK 2020, CUMARTESİ   

16

DİYARBAKIR ŞUBEMİZİN EŞBAŞKANLIĞINA NİHAT NOYAN VE EMİNE OPÇİN SEÇİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 23.02.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.02.2018 11:58:20  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.02.2018 11:54:48

23. Dönem Genel Kurulu’nu tamamlayan Diyarbakır Şubemizin Eşbaşkanlığına Nihat Noyan ve Emine Opçin seçildi. Şube Genel Kurulunu başarıyla tamamladıklarını belirten Eşbaşkanlar Noyan ve Opçin, Genel Kurul`a katkı sunan tüm üyelere teşekkür etti.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi`nin, 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 23. Dönem Genel Kurulu`nda seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya gelerek görev dağılımı yaptı. Şubemiz Eşbaşkanlığına Nihat Noyan ve Emine Opçin seçilirken, Murat Demir Sekreter Üye, İsmail Şeker Sayman Üye, Osman Berat İçgil, Roni Sarıyıldız, Sevdet Acar, İbrahim Altun, Abdullah Sevinç, Cudi Bedirhanoğlu, Rojda Ak, Ahmet Aksoy, Erdi Kaya ve İlyas Kaya ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendi.

Eşbaşkanlar Genel Kurula katkı sunan herkese teşekkür etti

Görev dağılımın ardından açıklama yapan Eşbaşkanlar Noyan ve Opçin, İMO Diyarbakır Şubesi`nin 23. Dönem Genel Kurulu`nu başarıyla tamamladıklarını belirterek, "Geçmiş dönem şube başkanlarımızın, genç mühendis üyelerimizin, değerli akademisyenlerimizin, kurumlarda ve serbest piyasada çalışan meslektaşlarımızın çok değerli katkılarıyla 23. Dönem Genel Kurulumuzu 17-18 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımızı borç biliriz. Bundan sonraki çalışmalarımızda üyelerimizin katkılarıyla ancak başarılı olabileceğimizin bilinciyle ve hassasiyetiyle çalışmalarımızı sürdüreceğimizi belirtmek isteriz" dedi.


Okunma Sayısı: 361

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır