NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ MESLEKTE 40 VE 25. YILINI TAMAMLAYAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE PLAKET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2019, PAZAR   

2

MESLEKTE 40 VE 25. YILINI TAMAMLAYAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE PLAKET

    Yayına Giriş Tarihi: 23.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.12.2017 14:38:05  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.12.2017 14:18:14

Diyarbakır Şubemizin, Odamızın 63. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlediği törende, meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine “Hizmet Belgesi” ve `Onur Belgesi` verildi.

İnşaat Mühendisleri Odası`nın (İMO) 63. kuruluş yıldönümü birçok kentte çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Diyarbakır Şubemiz de bu vesileyle meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine plaket vermek üzere Liv Suit Hotel`de tören düzenledi. Törene, Diyarbakır Şube Başkanımız Rojda Varhan, Yönetim Kurulu Üyeleri, eski İMO Şube Başkanları Zülküf Karatekin ve Tansel Önal ile meslekte uzun yıllar emek veren inşaat mühendisleri ve Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde okuyan genç-İMO üyeleri katıldı.

Törende konuşan Şube Başkanımız Rojda Varhan, 19 Aralık`ın İnşaat Mühendisleri Odası`nın kuruluş yıldönümü olduğunu hatırlatarak, bu nedenle meslekte 25 ve 40. yılını dolduran üyelerine plaket vermek için tören düzenlediklerini söyledi. Varhan, "Bu tarihe atfen hem mesleğimize hem de odamıza verdiğiniz emekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Etkinliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum" dedi. 

Plaketler verildi

Konuşmanın ardından meslekte 25 ve 40. yılını dolduran inşaat mühendisleri tek tek sahneye davet edildi. İnşaat mühendislerine, Şube Başkanımız Rojda Varhan, eski İMO Şube Başkanları Zülküf Karatekin ve Tansel Önal, İMO Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat Demir, Murat Demir ve Gülay Güler tarafından "Hizmet Belgesi" ve "Onur Belgesi" takdim edildi. "Hizmet ve Onur" belgelerini alan mühendisler, İMO Diyarbakır Şubesi`ne teşekkür etti.

Törenin sonunda Şubemiz yöneticileri ile üyelerimiz, müzik eşliğinde halay çekti.


Okunma Sayısı: 186

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır