NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞUBEMİZ, MARDİN 2. YAPI GRUBU İNŞAAT VE TADİLAT FUARI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 OCAK 2020, CUMA   

20

ŞUBEMİZ, MARDİN 2. YAPI GRUBU İNŞAAT VE TADİLAT FUARI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 11.11.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.11.2017 11:39:33  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.11.2017 11:31:07

Diyarbakır Şubemiz, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan genç-İMO üyelerine yönelik Mardin 2. Yapı Grubu İnşaat ve Tadilat Fuarı’na teknik gezi gerçekleştirdi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, mühendis adaylarının eğitimi ve mesleki tecrübelerini geliştirmek amacıyla etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nü okuyan öğrencilere yönelik Mardin 2. Yapı Grubu İnşaat ve Tadilat Fuarı`na teknik gezi düzenlendi. Teknik geziye, Şubemiz Mesleki Denetim Görevlisi İnşaat Mühendisi M. Zeki Şimşek ile İnşaat Mühendisliği Bölümü`nü okuyan mühendis adayları katıldı.

Öğrenciler, otobüsle yaptıkları yolculuğun ardından Kızıltepe Karayolu`ndaki Movapark Fuar Alanı`na vardı. Mühendis adayları, 8 Kasım`da açılan ve 12 Kasım`a kadar açık kalacak olan Mardin 2. Yapı Grubu İnşaat ve Tadilat Fuarı`nda bulunan stantları gezdi, yapı malzemelerini yerinde inceledi. Şubemiz Mesleki Denetim Görevlisi İnşaat Mühendisi M. Zeki Şimşek ile uzmanlar, öğrencileri yapı malzemeleri konusunda bilgilendirdi.

Fuardaki incelemelerin ardından öğrenciler, Mardin`deki tarihi yapıları da yerinde görme fırsatı buldu. Mühendis adayları, daha sonra Diyarbakır`a döndü. 


Okunma Sayısı: 107

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır