NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞUBEMİZ genç-İMO ÜYELERİNE YÖNELİK TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2018, PAZAR   

2

ŞUBEMİZ genç-İMO ÜYELERİNE YÖNELİK TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 19.05.2017   Güncellenme Zamanı: 20.05.2017 16:53:57  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.05.2017 16:56:21

Diyarbakır Şubemiz, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan genç-İMO üyelerine yönelik Qamişlo Bulvarı ve Çewlik Caddesi’ndeki yol inşaatına teknik gezi düzenledi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, mühendis adaylarının eğitimi ve mesleki tecrübelerini geliştirmek amacıyla Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde okuyan öğrencilere yönelik teknik gezi düzenledi. Qamişlo Bulvarı ve Çewlik Caddesi`ndeki yol inşaatına gerçekleştirilen teknik geziye, Diyarbakır Şube Başkanımız Sinan Tarı, Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demir, Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisi Sultan Erdemli Günaslan, Yol Kontrol Şefi İnşaat Mühendisi Barış Çetinkaya ile İnşaat Mühendisliği Bölümü 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri katıldı. Teknik gezide mühendis adaylarının ilk durağı yüklenici firmanın şantiye alanı oldu. Yüklenici firmanın proje müdürü inşaat mühendisi Ali Turgut, baretlerini takarak şantiye alanını gezen öğrencilere Qamişlo Bulvarı ve Çewlik Caddesi`ndeki yol inşaat projelerine ilişkin sunum yaptı. Sunumun ardından öğrenciler, şantiyede öğle yemeği yedi.

Şantiyenin ardından öğrencilerin ikinci durağı ise Qamişlo Bulvarı ve Çewlik Caddesi`ndeki yol inşaatı oldu. Öğrenciler, bulvar ve cadde projelerinin çalışmalarını yerinde gördü. Teknik uzmanlar, sahada yapılan çalışmalara ilişkin öğrencilere bilgi verdi.  


Okunma Sayısı: 158

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır