NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BATMAN TEMSİLCİLİĞİMİZ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2018, PAZAR   

24

BATMAN TEMSİLCİLİĞİMİZ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 15.03.2017   Güncellenme Zamanı: 15.03.2017 15:22:23  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.03.2017 15:19:51

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi’ne bağlı Batman Temsilciliği, Meslek İçi Eğitim kapsamında seminer düzenledi.

İMO Diyarbakır Şubesi`ne bağlı Batman Temsilciliği, Meslek İçi Eğitim kapsamında 11 Mart`ta "Zemin Etüt Çalışmalarında Uygulanan Yapı Yeri ya da Saha Araştırma Teknikleri ve Zemin Problemleri" ve "İnşaat Mühendisliğinde Temel Araştırmaları ve Geoteknik Etüt Raporlarının Yorumlanması" konularında seminer düzenledi. Batman Belediyesi Konferans Salonu`ndaki seminere, Batman Temsilcimiz Ferhat Demir, Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri, Batman Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Oda üyesi inşaat mühendisleri ile Batman Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde okuyan öğrenciler katıldı.

Seminerin açılışında konuşan İMO Batman Temsilcisi Ferhat Demir, seminerlerin üyelerinin mesleki gelişimleri bakımında önemli olduğunu belirterek, Oda olarak farklı konularda eğitim seminerleri ile meslek alanındaki yeni gelişmeleri üyelerine aktarmaya devam edeceklerini söyledi.

Açılış konuşmasının ardından Batman Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ziraddin Mammadov, Batman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Can Balcı, Batman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Nuray Alpaslan,  "Zemin Etüt Çalışmalarında Uygulanan Yapı Yeri ya da Saha Araştırma Teknikleri ve Zemin Problemleri" ve "İnşaat Mühendisliğinde Temel Araştırmaları ve Geoteknik Etüt Raporlarının Yorumlanması" konularında sunumlar gerçekleştirerek inşaat mühendisleri ve öğrencileri bilgilendirdi.

Seminerin bitişinde Batman Temsilcimiz Ferhat Demir tarafından Prof. Dr. Mammadov, Yrd. Doç. Dr. Balcı ve Yrd. Doç. Dr. Alpaslan`a plaket verildi.  


Okunma Sayısı: 181

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır